Hakkımızda

Argemsan Eğitim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2014 yılında eğitim sektöründe hizmet vermek üzere Balıkesir’de kurulmuştur.

Üniversite ve meslek liselerine ISI TRANSFERİ,  AKIŞKANLAR MEKANİĞİ, TERMODİNAMİK, YENİLENEBİLİR ENERJİ, İKLİMLENDİRME, ISITMA SİSTEMLERİ, SOĞUTMA SİSTEMLERİ, KONTROL SİSTEMLERİ, ENERJİ VERİMLİLİĞİ, SIHHİ TESİSAT ve ELEKTRİK alanlarında eğitim setleri üretmektedir.

Aynı zamanda faaliyet alanı kapsamında Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan ARGEMSAN, akademik çalışmalarını hayata geçirmek isteyen yükseköğretim kurumları ve diğer eğitim kurumlarındaki akademisyenler ve Ür-Ge çalışmasında bulunmak isteyen firmalar için TÜBİTAK, SAN-TEZ, KOSGEB, KALKINMA AJANSI,BAP, İŞKUR, Avrupa Birliği Destek Fonları ve diğer uluslararası fonlardan destek alarak Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları sonucu projeler üretmekte ve bu tür projelerin ÖZEL DENEY ve TEST CİHAZI üretimi faaliyetlerini etkin bir şekilde sürdürmektedir. Ayrıca uygulamalı yüksek lisans ve doktora projelerinde danışmanlık ve uygulama hizmeti sağlamaktadır.

ARGEMSAN; Türkiye’de ilk kez üretilen deney ve test cihazları ile birçok kurum ve kuruluşun AR-GE faaliyetlerine destek olmaktadır. Geçmişten elde edilen tecrübe ile bugün faaliyet alanlarını genişletmeye, üretim kapasitesini arttırmaya devam etmektedir.

Teknik Eğitime Atılan İmza

Mühendislik ve Teknik Eğitim Bölümleri

Yüksek Lisans / Doktora Projeleri

Mesleki ve Teknik Eğitim Kurumları

Kurumların ve Özel İşletmelerin AR-GE Çalışmaları

Kurumsal Felsefe

Yerli ve milli üretim

Eğitim sektöründe kullanılan deney ve test cihazlarını ülkemizde , yerli ve milli olarak üretmenin gururunu yaşıyoruz. Teknik Liselerdeki ve Üniversitelerin mühendislik bölümlerindeki uygulamalı ve deneysel eğitimin önemini çok iyi biliyor, bu noktada ülkemizin teknolojik ve bilimsel gelişmesine katkıda bulunabilmenin bilinciyle hep daha çok çalışıyoruz.

 

Her zaman en kalitesini üretme ilkesi

Hep “en kalitelisini üretme” ilkesiyle çalışıyoruz. Cihazlarımızı dünya standartlarının üzerinde bir kaliteye çıkartabilmek için proje aşamasından son aşamasına kadar eksiksiz şekilde analizlerle, deneylerle ve testlerle kontrolden geçirilerek üretiyor, her zaman güvenilir marka olmanın sorumluluğu ile hareket ediyoruz.

Uzman ekip

Tüm cihazlarımızı alanında uzmanlaşmış makine, endüstri, elektrik, elektronik ve yazılım mühendisleri eşliğinde üretmekteyiz.

Yeni teknolojilerin üretilmesine tam destek

Hem uygulamalı teknik eğitime verdiğimiz destekle, hem de sizler için özel olarak üretebildiğimiz proje cihazları vasıtasıyla, ülkemizde ve dünyada üretilen yeni teknolojilere katkı sağlıyoruz.

Sürekli büyüyen ihracat hacmi

İhracat ağımızı ve hacmimizi sürekli artırarak dünyada da markalaşarak büyüyoruz.

Argemsan takım olarak çalışır. Sizin takımınız…

Her zaman ve her konuda müşterilerimizle el ele çalışıyoruz. Onlarla birlikte bir sinerji yaratıyor ve alanında uzman üretim ve tasarım ekibimizle ihtiyaçları olan her şeyi karşılıyoruz. Bize göre; “Her müşterimiz, sahip olduğumuz tek müşterimizdir.” Bu temel değer, Argemsan bünyesinde çalışan herkes tarafından paylaşılır.