İletişime Geç

Kariyer

Argemsan’da
Kariyer

Argemsan’ın hedeflerine yönelik iş stratejilerini hayata geçirecek güçlü bir organizasyon yapısı oluşturmanın ‘’Önce İnsan’’ anlayışıyla gerçekleşebileceğini iyi biliyoruz. Firmamızı geleceğe taşıyacak, kurum kültürüne uygun, nitelikli ve gelişim potansiyeli olan çalışanları, fırsat eşitliği ilkesi ile işe alırız. İş hedeflerimizin gerçekleşmesi amacıyla kurumsal kültür yaratmayı, her alanda gelişimi ve öğrenmeyi sürekli kılarız.

Argemsan için doğru aday doğru işe yerleşendir. Bu ilke doğrultusunda insan kaynakları stratejilerimizi şekillendiriyor ve uyguluyoruz. Hedefimiz herkesin çalışmak istediği bir şirket olmaktır.
İnsan kaynakları politikamız gereği çalışmayı uygun gördüğümüz adaylar için belirlenen sürede staj programı uygulaması bulunmaktadır. Adaylar programı tamamladığında donanımlı olarak işe başlayabilirler.
 
İşe alım süreçlerimizde en çok önem verdiğimiz kriter takım çalışmasıdır. Başarının, tüm çalışanların katılımı ile geldiğini biliyor ve önemsiyoruz.
Değerlendirme sürecinde her pozisyon için belirlediğimiz nitelik ve yetkinlik kriterlerimizi dikkate alıyoruz. İşe alım sürecinde adayların uygunluğunu bunlara göre değerlendiriyoruz.
 
Firmamızın çalışanlarımız ile var olacağına inancımız tam. Bu nedenle kurumsal gelişimde sürekliliğin sağlanması için özel bir çaba göstermekteyiz.
Kendini yenilemeyen firmaların faaliyetlerine uzun süre devam edemeyeceğini biliyoruz. Bu nedenle ürünlerimiz ve uygulamalarımızda yenilik yaratma çabalarımız sürecektir.
Her çalışanımızın özgün katılımının sağlandığı, değerli fikirlerini açıklayabildiği bir organizasyon içinde yer almasını umuyoruz. Çalışanlarımıza sağladığımız çalışma ortamı bunlara olanak sağlayacak niteliktedir.
Çalışanlarımıza deneyimlerine ve görev alanlarına uygun şekilde eğitim desteği sağlıyoruz. Görevlerini başarıyla yapmaları ve firmamızda uzun bir kariyer yaşamına sahip olmalarını istiyoruz.
Şeffaf yönetim anlayışı birimlerimizde titizlikle olarak uygulanmaktadır. Argemsan olarak birimlerin bu anlayışla daha verimli bir çalışma sistemi ortaya koyacağına inancımız tamdır.