Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir başarı için tüm üretim süreçlerimizde doğayı ve insan sağlığını korumayı esas alırız.

Eğitim Desteği

Kalitesinden taviz vermeden tamamı yerli üretim olan deney ve test cihazlarımızdan, tüm müşterilerimizin en iyi şekilde faydalanmasını sağlamak için uzman ekibimiz ile teknik eğitim hizmeti sunmaktayız.

 

Kurulum Desteği

Firmamız üretimi, kurulum desteği ile tamamlıyor. Titizlikle üretilen cihazlarımız için her müşterimize kurulum desteği veriyoruz. Deney ve test cihazlarımızın amacına hizmet etmesi için teknik personelimiz ile kullanıma hazır hale getiriyoruz.

 

Ücretsiz Teslimat

Müşterilerimize ücretsiz teslimat konusunda da tam destek veriyoruz. Teknik liseler ve üniversiteler için ürettiğimiz deney ve test cihazları ile özel üretim proje bazlı cihazlarımızı firma aracımızla ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

 

Kalite Anlayışı

Firmamız deney ve test cihazları üretimini benimsediği üst düzey kalite anlayışı ile yapmaktadır. Müşterilerimizin beklentilerini ve hedeflerini ön planda tutarak, cihazlarımızı gerekli kontrollerden geçirerek üretiyoruz.

 

Değerlerimiz

Argemsan Eğitim Teknolojileri olarak müşterilerimizin güven duyduğu, tedarikçilerimizin tercih ettiği ve çalışanlarımızın işlerini aşkla yaptığı bir marka olmak iş anlayışımızın ve değerlerimizin temelini oluşturur.

Kurulduğumuz günden bu yana belirli ilkeler ve etik değerler çerçevesinde oluşturduğumuz kurumsal kültür; her zaman en kalitesini üretmek için çaba göstermek, son teknolojinin imkanlarından faydalanmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini tam ve dünya standartlarında uygulamaktan oluşmaktadır.

AR-GE

Deney ve test cihazları geliştirmek, yenilikleri takip etmek ve ülkemizin teknolojik ilerlemesine katkı sağlamak sonu olmayan bir süreçtir. Türkiye’yi bilim ve teknoloji ihraç eden bir marka haline getirmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla genç neslin yetişmesine olanak sağlıyoruz.

Bu doğrultuda kaynakları doğru ve verimli kullanmak ve uygulamalı eğitimlerle nitelikli çalışanlar yetiştirmek için üniversiteler ile iş birlikleri yapıyoruz. Çünkü bir ülkenin geleceğinin gençler olduğunu biliyor ve bu bilinç ile çalışıyoruz.